Vlastním nemovitost
a
potřebuji peníze

Získejte peníze za svou nemovitost, aniž byste ji museli prodávat pod tlakem nebo přestali využívat.

 

Dočasně odkoupíme vaši nemovitost a vyplatíme vám dostatek peněz, abyste vyřešili, cokoliv potřebujete. Byt či dům vám zůstane plně k dispozici, jen nám budete platit nájem. Kdykoliv můžete nemovitost koupit zpět.

Získejte čas a peníze, na cokoliv potřebujete. Jak to funguje?

1. krok

Vlastníte nemovitost a potřebujete peníze, abyste rychle vyřešili nějakou náročnou situaci.

2. krok

Sedneme si a v klidu projdeme možnosti, které máte. Všechno vám dopředu vysvětlíme.

3. krok

Nemovitost od vás dočasně koupíme za částku, díky které dáte své záležitosti do pořádku.

4. krok

V nemovitosti můžete dál bydlet nebo ji pronajímat a platíte nám dohodnutý nájem. Získáte dostatek času na vyřešení všech věcí.

5. krok

Nemovitost si můžete koupit zase zpět. Nebo vám ji pomůžeme prodat zájemci, který nabídne férovou cenu. Získáte další peníze.

Příběhy klientů, kteří díky nám zvládli složité situace

Carousel

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen za poslední rok jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 150 milionů Kč.

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.