Potřebujete snížit měsíční náklady a doplatit dluhy?

MOOY vám pomůže stabilizovat rodinný rozpočet. Zbavíme vás dluhů a vy získáte čas svou finanční situaci v klidu vyřešit.

Máte napjatý rozpočet? Zvýšila se vám splátka hypotéky a k tomu máte další dluhy, které potřebujete doplatit? Máme pro vás řešení! Dluhy vyplatíme a vy zůstanete doma. Vašemu rozpočtu se uleví, budete nám platit pouze dohodnutý nájem. Jakmile se vaše situace vylepší, koupíte od nás nemovitost zpět. To vše za jasně dohodnutých podmínek.

A kdyby to náhodou nevyšlo? Nemovitost můžeme společně prodávat a vy se po prodeji můžete těšit na další peníze.

Kdo jsme?

Jsme společným projektem Broker Trust a.s. a BO! holding a.s.
0 let

Je doba působení Broker Trust a.s na trhu.

0 mld Kč

Je obrat největší firmy v oblasti zprostředkování finančních produktů v ČR.

0 mil Kč

Je částka proinvestovaná za pololetí roku 2023.

Příběh klienta: Záchrana bydlení před vysokými splátkami

Přečtěte si příběh Františka, který díky MOOY našel záchranu před finančními problémy a zachoval si své milované bydlení.

Nemovitost od vás koupíme, zbavíte se dluhů

Zůstanete doma, platíte nám dohodnutý nájem a stabilizujete své finance

Jakmile se vaše situace zlepší, nemovitost od nás koupíte za předem dohodnutých podmínek zpět

Zatímco naši klienti řeší problémy s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.
Jsme tým profesionálů se zkušenostmi ze světa realit, investic, bankovnictví, finančního poradenství, managementu. Vlastnictví nemovitosti považujeme, stejně jako většina Čechů za důležitou životní hodnotu.
Broker Trust a.s.

je s ročním obratem přes 3,4 miliardy Kč největší firma v oblasti zprostředkování finančních produktů v ČR. Na trhu působí od roku 2001. Za posledních 20 let se klienty stalo více než 654 000 osob v ČR, kteří uzavřeli 1,5 milionů smluv. V oblasti úvěrů na bydlení jde o největšího hráče na českém trhu. Objem zprostředkovaných úvěrů byl v roce 2021 přes 95 miliard Kč pro 32 000 rodin. Každá pátá hypotéka v roce 2021 prošla společností Broker Trust.

BO! holding a.s.

je skupina firem, která se zaměřuje na realitní a finanční byznys. Díky dlouholetým zkušenostem z oblasti realit, financí a investičního byznysu vznikla myšlenka společnosti na principu rent-to-own a výsledkem je MOOY. Řešení, které pomáhá se složitou situací na realitním trhu a nedostupností bydlení v ČR a střední Evropě.

 
Nejčastěji se ptáte...

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.

Zajímá vás více? Vyplňte kontakt, ozveme se!
Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.
Potřebovala jsem získat peníze na záchranu podnikání

Oceňuji zejména rychlost vaší reakce a bezproblémovou komunikaci. Vše bylo perfektní, s vaším přístupem jsem byla naprosto spokojená. Přeji vám mnoho štěstí a zvu vás do mé restaurace v Praze.

Chci nabídku
Dana
Potřeboval jsem konsolidovat úvěr

Můj finanční poradce mi poradil, že s MOOY to bude rychlejší a opravdu to rychlé bylo. Vše proběhlo v pořádku a bez komplikací.

Chci nabídku
Tomáš
Potřebovali jsme peníze na dostavění nově zakoupeného domu

Pro MOOY jsme se rozhodli kvůli časovým důvodům, tato cesta se nám tedy zdála jako nejrychlejší a opravdu to rychlé bylo.

Chci nabídku
Julie
Potřeboval jsem vyřešit naléhavou situaci

Oceňuji produkt jako takový, zejména možnost zpětného odkupu, prodat i za vyšší cenu a že celý rozdíl jde za mnou.

Chci nabídku
Petr
Vyskytli jsme se ve finanční tíži

Vše proběhlo v pořádku a co se řeklo, tak i platilo. Produkt byl dobře vysvětlený ze strany našeho finančního poradce, od kterého jsme se dozvěděli všechny podmínky.

Chci nabídku
Pavel