Problém s hypotékou kvůli záznamu
v registrech? Nemovitost vám nemusí utéct

Banka vám teď nepřidělí hypotéku, protože objevila záznam v registrech, o kterém jste třeba ani nevěděli? Pokud nemáte exekuce nebo nejste v insolvenci, ale jde jen o nějakou tu opožděnou splátku či starší problém, tak pro vás máme elegantní řešení.
 
Nečekejte, až se bance zalíbíte. Nemovitost můžete koupit hned
Chcete koupit nemovitost, ale podle banky nemáte dostatečně dobrou historii splácení vašich závazků?
Negativní záznam v registrech vznikne snadno. Stává se to i svědomitým klientům. Vyprší trvalý příkaz, přehlédnete upomínku... A problém je na světě. Registry nás také zajímají, ale díváme se na ně jinak - pohledem do budoucna. Pokud nemáte exekuce, ale spíše jen menší negativní záznamy, pak je velká naděje, že banka vám za nějaký čas hypotéku poskytne. A my vám do té doby pomůžeme, abyste s nákupem nemovitosti nemuseli čekat. Koupíme ji za vás, vy se hned můžete nastěhovat nebo ji podnajmout. Po čase už budete mít v očích banky čistou historii a hypotéku vám přidělí. Nemovitost si pak od nás koupíte za předem daných podmínek.

Kdo jsme

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér
Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy. Rádi se vám představíme blíže tady.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v posledním roce

Milanova rodina našla domov díky MOOY, i přes neočekávané komplikace

Rodina pana Milana z Mohelnice si vybrala dům a dojednala cenu s prodávajícím, který požadoval zálohu a umožnil jim se rovnou nastěhovat. Plánovali prodat svůj byt a doplatit zbytek kupní ceny po schválení hypotéky. Během vyřizování hypotéky však zjistili, že negativní záznam v registru Solus z minulého přechodu mezi mobilními operátory zhatil jejich šance na schválení. Prodávající začal tlačit na doplacení, a rodina se ocitla v tíživé situaci. Naštěstí Milan objevil MOOY, který koupil nemovitost za něj, a rodina zůstala v domě za nájemné. Jakmile vyřeší záznam v registru, Milan získá hypotéku a dům se stane jejich. MOOY rychle pomohl rodině v těžké situaci a umožnil jim nadále snít o lepší budoucnosti.

Nemovitost za vás koupíme

S námi na nic čekat nemusíte. Nemovitost pro vás proklepneme a koupíme.

Nemovitost začnete ihned využívat

Do nemovitosti se rovnou nastěhujete, nebo ji dáte k podnájmu. Platíte dohodnuté nájemné.

Nemovitost bude vaše

Jakmile splníte požadavky banky nebo získáte dostatek hotovosti, nemovitost od nás za předem dohodnutých podmínek kdykoliv koupíte.

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Jaké situace řešíme?

Carousel
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.