Spolu tvoříme domovy

Dostupnost vlastního bydlení se stále zhoršuje. My věříme, že bydlet ve vlastním je správná věc. MOOY pomáhá lidem stát se majiteli nemovitosti a mít svůj vlastní domov, žít svůj sen. A vy si to zasloužíte také.

Vývojem posledních let se významně omezila dostupnost bydlení. Stále méně lidí dosáhne na svou nemovitost.
Razantní zvýšení úrokových sazeb a růst cen nemovitostí a nákladů na výstavbu, omezila možnost koupit si vlastní nemovitost. Pořízení vlastního bydlení je tak složitější, než by mělo. Ale existují i jiné řešení, jak na to. Proto jsme vytvořili MOOY.
PROČ TEĎ?

Historicky nejhorší
dostupnost bydlení

Pomalé schvalování nové výstavby, výrazný a rychlý růst cen nemovitostí, obrovské zdražení hypoték, navýšení cen materiálů a práce… Jěště nikdy nebylo tak těžké získat vlastní bydlení. Proto MOOY pomůže překlenout tohle složité období.
0 %

Je nárůst průměrné úrokové sazby u hypotéky za poslední rok. Nárůst z 3,14% na 6,2 % ročně.

0 %

Vydá průměrná česká domácnost na splátku hypotéky. Historické maxima indexu dostupnosti bydlení.

0 min

Je průměrná doba pro vyplnění základního dotazníku k zjištění Vašeho rozpočtu na nový domov.

My věříme, že vlastnictví nemovitosti je důležité

Není to jen „být ve svém“, ale také je to forma jistoty, stability, bezpečí. Je to i společenský status. Chceme přispět k tomu, že více lidí může díky MOOY bydlet ve svém. MOOY je cesta k vlastnímu bydlení.

Kdo za MOOY stojí
MOOY je společným projektem BO! holding a.s. a Broker Trust a.s.
BO! holding a.s.

je skupina firem, která se zaměřuje na realitní a finanční byznys. Díky dlouholetým zkušenostem z oblasti realit, financí a investičního byznysu vznikla myšlenka společnosti na principu rent-to-own a výsledkem je MOOY. Řešení, které pomáhá se složitou situací na realitním trhu a nedostupností bydlení v ČR a střední Evropě.

 
Broker Trust a.s.

je s ročním obratem přes 3,4 miliardy Kč největší firma v oblasti zprostředkování finančních produktů v ČR. Na trhu působí od roku 2001. Za posledních 20 let se klienty stalo více než 654 000 osob v ČR, kteří uzavřeli 1,5 milionů smluv. V oblasti úvěrů na bydlení jde o největšího hráče na českém trhu. Objem zprostředkovaných úvěrů byl v roce 2021 přes 95 miliard Kč pro 32 000 rodin. Každá pátá hypotéka v roce 2021 prošla společností Broker Trust.

Klíčové osoby

Jan Mynář
CEO, zakladatel

Honza je šéf firmy a duchovní otec konceptu MOOY.
LinkedIn

Marek Macura
CMO, zakladatel

Marek má na starosti vše kolem marketingu, komunikace a také technologickou stránku projektu
LinkedIn

Petr Klimša
COO

Petr je zodpovědný za to, že vše funguje jak má. Je to provozní ředitel.
LinkedIn

Chcete s námi spolupracovat?

Jste nezávislý finanční poradce, realitní makléř nebo developer? MOOY může být řešení i pro Vaše klienty. Pokud Vás služba zaujala, zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám a probereme možnou spolupráci.