Neodkládejte nákup nemovitosti, protože nemáte naspořeno 20 % z její ceny!

Banka po vás požaduje pro poskytnutí hypotéky 20 % z ceny nemovitosti a vy aktuálně tolik úspor nemáte a nechcete nákup nemovitosti odsouvat? S námi vám bude stačit vlastních zdrojů méně.
 
Nemovitost za vás koupíme a budete ji mít hned k dispozici
 
Chcete koupit nemovitost, ale podle banky nemáte dostatek úspor?
Banky požadují, aby měl kupující naspořeno 20 % z ceny nemovitosti. Pokud aktuálně tolik úspor nemáte a chcete kupovat nemovitost teď, máme pro vás řešení. Bude nám v porovnání s bankou stačit méně vašich vlastních zdrojů (například 10 %). Nemovitost koupíme a vy se hned nastěhujete, nebo nemovitost nabídnete k podnájmu. Jakmile splníte podmínky v bance, nemovitost si od nás koupíte za předem daných podmínek.

Kdo jsme

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér
Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy. Rádi se vám představíme blíže tady.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v posledním roce

Michal našel domov i bez 20 % zálohy díky MOOY

Jako úspěšný podnikatel Michal rozvíjel své podnikání a jeho rodina potřebovala větší bydlení. Když objevil skvělou nabídku na nemovitost v Praze, věděl, že to nesmí propásnout. Většina jeho financí byla vázána v podnikání, a tak neměl okamžitě 20 % z ceny. Potřeboval rychlé řešení s 10 % vlastních zdrojů. Obrátil se na tým MOOY, který za něj nemovitost zakoupil a umožnil mu se okamžitě nastěhovat. Michal nyní platí nájem a do budoucna plánuje získat hypotéku nebo využít své příjmy k odkupu nemovitosti za dohodnutých podmínek. Pokud čelíte podobné situaci, MOOY vám pomůže najít nejlepší řešení.

Nemovitost za vás koupíme

Nebudeme po vás vyžadovat celých 20 % z ceny nemovitosti. Bude vám stačit třeba i méně než 10 %. Vždy záleží na konkrétní nemovitosti.

Nemovitost začnete ihned využívat

Do nemovitosti se rovnou nastěhujete, nebo ji dáte k podnájmu. Platíte dohodnuté nájemné.

Nemovitost bude vaše

Jakmile splníte požadavky banky nebo získáte dostatek hotovosti, nemovitost od nás za předem dohodnutých podmínek kdykoliv koupíte.

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Jaké situace řešíme?

Carousel
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.