Stavíte a docházejí vám peníze? Máme řešení!

Původní rozpočet na stavbu nestačí? S tím se potýká téměř každý, kdo staví dům. Pokud je navýšení hypotéky problém, nabízí se prodat byt, ve kterém pravděpodobně bydlíte.
ALE
Co když ještě nechcete byt prodávat a zažívat o jedno stěhování do provizoria navíc?
 
Máme pro vás elegantní řešení!
Potřebujete peníze na dostavbu domu?
Získejte je ze svého bytu. S námi to jde snadno, aniž byste se museli provizorně stěhovat! Díky MOOY z vašeho bytu získáte peníze. Finance použijete na dostavbu domu. Mezitím v klidu bydlíte dále v původním bytě a platíte nám nájem. Nemusíte se nikam dočasně stěhovat. Až dostavíte a přestěhujete se, byt od nás koupíte zpět. Nebo byt na nějaký čas podnajmete a koupíte si jej od nás později za předem dohodnutých podmínek. Případně ho společně prodáme a získáte z bytu další peníze!

Kdo jsme

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér
Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy. Rádi se vám představíme blíže tady.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v posledním roce

Ivan dostavuje nový dům díky MOOY

Ivan a jeho rodina žili v rodinném domku v Černošicích, ale s rostoucí rodinou potřebovali větší prostor. Našli rozestavěný dům, který chtěli dokončit svépomocí. Ivan, úspěšný podnikatel ve stavebnictví, řádně splácel stávající hypotéku, ale na další hypotéku nedosáhl. Prodej jejich domku by sice pokryl náklady na nový dům, ale znamenal by nevýhodný prodej a dlouhé bydlení v nedokončeném domě. Díky MOOY došlo k doplacení stávající hypotéky, což Ivanovi umožnilo získat novou hypotéku a peníze na dostavbu. Nyní platí nájem v původním domě a dostavují nový domov. Jakmile se přestěhují, mohou si dům v Černošicích odkoupit zpět nebo jej prodat za výhodnou cenu a získat tak další peníze na splácení nové hypotéky.

Získáte peníze ze své nemovitosti

Peníze, které potřebujete co nejdříve, abyste konečně dostavěli, od nás získáte hned, aniž byste se museli stěhovat do provizoria.

Nemovitost můžete nadále využívat

Ve svém původním bytě zůstáváte v nájmu a dokončujete stavbu.

Nemovitost koupíte zpět nebo získáte peníze prodejem

Máte již dostavěno, bydlíte v novém. Původní byt od nás můžete koupit zpět za předem dohodnutých podmínek. Nebo jej zatím podnajmout. Nebo v klidu a třeba i s naší pomocí prodat a získat z prodeje další peníze.

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Jaké situace řešíme?

Carousel
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.