Problém s hypotékou?
S nákupem nemovitosti nemusíte čekat

Podnikáte a nepochybujete o své schopnosti splácet hypotéku.
Banka to ale vidí jinak. Možná se jí nelíbí vaše daňové přiznání. Nebo podnikáte příliš krátce, případně si z pohledu banky vyplácíte nízkou mzdu.
Kupovat nemovitost ale chcete teď. Máme pro vás elegantní řešení.
 
Nečekejte, až se zalíbíte bance
Chcete koupit nemovitost, ale banka má problém s vaším příjem z podnikání?
Stává se to spoustě podnikatelů. Vašemu podnikání se daří, počítáte že hypotéka nebude problém, ale při vyřizování úvěru narazíte. Nás na rozdíl od banky nezajímá jen současný stav, ale i stav budoucí. Když víte, že například vaše příští daňové přiznání bude pro banku lepší, a nemovitost chcete koupit teď, tak pro vás máme řešení! Koupíme nemovitost za vás, vy se hned můžete nastěhovat nebo ji podnajmout. Jakmile splníte bankovní požadavky pro přidělení hypotéky, koupíte si od nás nemovitost za předem daných podmínek.

Kdo jsme

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér
Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy. Rádi se vám představíme blíže tady.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v posledním roce

Jan získal nový domov díky MOOY, i když přešel na práci na IČO

Jan, obchodní zástupce s dlouholetou praxí, se rozhodl přejít na práci na IČO, kde měl dokonce vyšší příjmy než dříve. Věřil, že jeho stabilní a zvýšený příjem nebude pro banku problémem. Při žádosti o hypotéku však narazil – banka ho požádala, aby přišel až po podání daňového přiznání. Jan ale nechtěl čekat a toužil po koupi nemovitosti okamžitě. Obrátil se na MOOY, který za něj nemovitost zakoupil. Jan nyní platí nájem a plánuje získat hypotéku nebo využít své budoucí příjmy k odkupu nemovitosti za dohodnutých podmínek. MOOY mu tak umožnil uskutečnit jeho sen o novém bydlení bez zbytečných průtahů.

Nemovitost za vás koupíme

S námi na nic čekat nemusíte. Nemovitost pro vás proklepneme a koupíme.

Nemovitost začnete ihned využívat

Do nemovitosti se rovnou nastěhujete, nebo ji dáte k podnájmu. Platíte dohodnuté nájemné.

Nemovitost bude vaše

Jakmile splníte požadavky banky nebo získáte dostatek hotovosti, nemovitost od nás za předem dohodnutých podmínek kdykoliv koupíte.

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Jaké situace řešíme?

Carousel
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.