Získejte s MOOY peníze na podnikání díky vlastní nemovitosti.

Podnikáte a potřebujete další kapitál? MOOY má rychlé a férové řešení. Ať už chcete rozjet vlastní nápad, nenechat si utéct byznysovou či realitní příležitost nebo vyřešit předchozí dluhy. 

 

S MOOY získáte za jasně daných podmínek peníze za svou nemovitost, kterou budete moct dál využívat a odkoupit ji později zpět nebo ji výhodněji prodat.

Když podnikáte, tak se ne vždy podaří získat bankovní úvěr. Ze spousty důvodů to bance nemusí papírově vycházet, i když máte dobrý nápad nebo se firmě daří. V MOOY umíme tyto situace řešit.

Pokud vlastníte nemovitost, dočasně ji od vás odkoupíme. Získáte potřebný obnos peněz na váš podnikatelský záměr či splacení závazků. Dům či byt můžete dál využívat - bydlet v něm nebo ho pronajímat.

Peníze získáte rychle, aniž byste museli svou nemovitost prodávat pod tlakem a přišli o podstatnou část z její hodnoty. Budete mít dostatek peněz, abyste pomohli svému podnikání.

Nemovitost si pak za předem dohodnutých a jasných podmínek koupíte zpět nebo ji sami (či s naší pomocí) prodáte kupci, který vám za ni nabídne férovou cenu. Získáte další peníze.

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér

Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v roce 2023

Příběhy klientů podnikatelů

Přečtěte si příběh Dany, která potřebovala získat peníze na rozvoj podnikání v gastronomii a příběh Stanislava, který potřeboval naopak získat peníze pro nákup jiné nemovitosti.

Peníze, které potřebujete na vzájemné vypořádání od nás získáte ihned a získáte také čas vše vyřešit

Zůstanete doma, platíte nám nájem a přečkáte složitou dobu