Problém s hypotékou?
S nákupem nemovitosti
nemusíte čekat

Vhodné příležitosti ke koupi nemovitosti se objevují tady a teď. Řada zájemců ale ztroskotá na financování. V bance se zkrátka dozvíte, že s hypotékou musíte počkat. Protože jste třeba změnili práci, jste ve zkušební době či podnikáte teprve krátce. Nebo vám hypotéka vyjde, až manželka po mateřské nastoupí znovu do práce.
S námi čekat nemusíte a můžete vysněnou nemovitost začít užívat hned!
 
Nečekejte, až se zalíbíte bance!
Chcete koupit nemovitost, ale na hypotéku byste museli čekat?
Banka klade požadavky, které teď nesplníte? Musíte podat daňové přiznání, mít po zkušební době nebo se žena musí nejprve vrátit po mateřské do práce? Vy ale máte vyhlédnutou vhodnou nemovitost a chcete ji koupit hned? Máme řešení! Nemovitost koupíme za vás a vy ji rovnou začnete využívat. Platíte nájem a nemovitost od nás kdykoliv koupíte za předem dohodnutou cenu. Nenechte si příležitost k nákupu nemovitosti utéct!

Kdo jsme

Zakládáme si na stabilitě a hrajeme fér
Do podobného projektu se nejde pustit bez silného zázemí. Na MOOY se společně podílejí BO! holding a Broker Trust, největší servisní společnost na trhu finančního poradenství s více jak 20letou tradicí. Nehrajeme si na neviditelná písmenka ve smlouvách, nenajdete u nás chytáky pod hvězdičkou nebo nějaké háčky. Vše si domluvíme tak, abyste tomu rozuměli a měli černé na bílém. Zakládáme si na naší pověsti a jsme 100% transparentní. Kultivujeme trh a nastavujeme nové standardy. Rádi se vám představíme blíže tady.
0 let

na trhu

0 mld Kč

je roční obrat Broker Trustu

0 mil Kč

pomohlo vyřešit životní situace našich klientů v posledním roce

Anna a Petr našli větší byt díky MOOY, i když nedostali hypotéku

Anna a Petr žili se svými dvěma malými dětmi v malém bytě, který jim začal být těsný. Když se naskytla možnost koupit větší byt ve stejném domě, byli nadšeni. Malý byt byl problémem, protože děti rostly a potřebovaly více prostoru. Bohužel jejich příjem nebyl dostatečný na získání hypotéky – Petrův plat a Annina mateřská dovolená nestačily. Anna však měla za rok nastoupit zpět do práce, což by jejich finanční situaci vyřešilo. Chtěli využít příležitosti a neztratit šanci na koupi většího bytu, ale nemohli čekat další rok. Obrátili se tedy na tým MOOY, který za ně byt zakoupil a umožnil jim se okamžitě nastěhovat. Nyní platí nájem a plánují získat hypotéku nebo využít budoucí příjmy k odkupu bytu za dohodnutých podmínek. Pokud i vy čelíte podobné situaci, MOOY vám pomůže najít nejlepší řešení.

Nemovitost za vás koupíme

S námi na nic čekat nemusíte. Nemovitost pro vás proklepneme a koupíme.

Nemovitost začnete ihned využívat

Do nemovitosti se rovnou nastěhujete, nebo ji dáte k podnájmu. Platíte dohodnuté nájemné.

Nemovitost bude vaše

Jakmile splníte požadavky banky nebo získáte dostatek hotovosti, nemovitost od nás za předem dohodnutých podmínek kdykoliv koupíte.

Bez háčků a hvězdiček. Férově.

Zatímco naši klienti řeší problémy
s bydlením jen jednou za život, my se s nimi setkáváme denně a aktivně hledáme řešení.

Za MOOY stojí BO! holding a Broker Trust, největší česká finančně-poradenská společnost, která na trhu působí už čtvrtstoletí. Podobný projekt lze realizovat jen se stabilním zázemím a zkušenostmi z oblasti realit. Máme obojí. Zakládáme si na kvalitě služeb i našem dobrém jménu. Nenajdete u nás skryté háčky ani neviditelné hvězdičky, vždy budete jasně vědět, na čem jste.

Dejte nám o sobě vědět

Odesláním tohoto formuláře klient souhlasí, že se seznámil s informacemi o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

Jaké situace řešíme?

Carousel
Co klienty nejčastěji zajímá?

MOOY je projektem společností Broker Trust a.s., a BO! Holding a.s., máme tedy zázemí největšího zprostředkovatele hypotečních úvěrů na českém trhu s obratem 3,4 mld. Kč, 22 let zkušeností na trhu, znalosti finančního zprostředkování, realit, bankovnictví, managementu. MOOY je zkrátka silným partnerem se stabilním zázemím.

Jen v 1. pololetí roku 2023 jsme investovali do nemovitostí v celkové hodnotě 100 milionů Kč

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení

Zajímá nás Vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Vyplňte krátký formulář, ozveme se vám do druhého pracovního dne a najdeme řešení!

Ne, nic neplatíte. Potřebujete jen odvahu pustit se do toho

Naše řešení jsou individuální. Vyplňte krátký formulář, spojíme se s Vámi a zdarma připravíme předběžnou nabídku řešení!

Smlouva je maximálně na pět let.

Ano, můžeme se na možnosti podnájmu dohodnout

Nemovitost si dobře prohlédne odhadce a technik. Pokud vše dobře dopadne, můžeme podepsat smlouvy.

Na začátku s vámi podepisujeme budoucí kupní smlouvu, máte tak jistotu, že nemovitost nikomu jinému neprodáme, pokud to nebudete chtít. Naopak, dle smlouvy nemovitost prodáme, kdykoliv si o to zažádáte.

Na začátku, spolu s kupní smlouvou, podepíšeme také budoucí kupní smlouvu, která jasně definuje, jak se vypořádáme. Váš nárok je tedy jasně smluvně podchycený.