Díky MOOY doplatíte dluhy a ulevíte rodinnému rozpočtu!

Hypotéky, nejrůznější závazky a náročné splátky spotřebitelských úvěrů. To vše může přivést rodinu k finančním problémům. I když se rodina poctivě snaží splácet své závazky, někdy přijde neočekávaná situace, která všechno mění. Refinancování hypotéky a následné výrazné navýšení měsíční splátky může být to, co postaví rodinný rozpočet do neúnosných mezí. Bankovní financování už není cestou.

Máme pro vás řešení! Dluhy vyplatíme a vy zůstanete doma. Vašemu rozpočtu se uleví, budete nám platit pouze dohodnutý nájem. Jakmile se vaše situace vylepší, koupíte od nás nemovitost zpět. To vše za jasně dohodnutých podmínek.

A kdyby to náhodou nevyšlo? Nemovitost můžeme společně prodávat a vy se po prodeji můžete těšit na další peníze.

Jak to celé bude probíhat?

Zanechejte nám na sebe kontakt pomocí formuláře zde. Po vyplnění se vám ozveme a probereme celou situaci. Zjistíme, zda pro vás naše řešení dává smysl. Následně vám připravíme předběžnou nabídku, kterou detailně vysvětlíme. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, budeme potřebovat doplnit informace o vás a vaší nemovitosti. Procesem vás provedeme rychle a bez starostí.
Bude nás zajímat  vaše schopnost platit nájem a historie úvěrů. I přes případné problémy s bankou, jako jsou opožděné splátky, se s vámi můžeme domluvit, pokud nemáte závažné exekuce a nejste v insolvenci.

Nemovitost musí být řádně zkolaudovaná a vhodná k okamžitému bydlení.

Profesionální odhadce nemovitostí přijde udělat odhad tržní ceny Vaší nemovitosti. Po odhadu upřesníme nabídku a vzájemně si ji odsouhlasíme. Následně připravíme smluvní dokumentaci, kterou vytvoří naši právníci. Nemusíte se tak o nic starat. Podepisovat budete kupní smlouvu, ale také nájemní smlouvu, která vám umožní nemovitost užívat s tím, že výše nájemného je jasně ve smlouvě uvedena pro celou dobu smluvního vztahu. Podepisujete také budoucí kupní smlouvu s jasnými podmínkami budoucího vypořádání. Provedeme technickou kontrolu nemovitosti. Pokud nenastanou závažné problémy, nemovitost koupíme a Vaše dluhy ihned vyplatíme!

Celý proces by měl být hotový během jednoho měsíce a Vaše dluhy tak budou doplaceny.

Následně nám budete zasílat domluvené nájemné. Až situace dovolí, můžete uplatnit předkupní právo a nemovitost od nás koupit.

A kdyby to náhodou nevyšlo? Nemovitost můžeme společně prodávat a vy se po prodeji můžete těšit na další peníze.

Doporučené články

Tomáš narazil na problém, kterému čelí řada živnostníků. Pracuje jako obchodní zástupce ve firmě, která prodává kancelářské vybavení, a ze...

Ve dvou se to lépe táhne, ale ani to někdy na získání hypotéky nestačí. Znáte pocit, když to máte někde...

Radim investoval většinu úspor do rozjezdu své firmy, která vyrábí reklamní předměty. Podnikání se daří a zakázky přibývají. S narozením...