Jak váhavý klient díky MOOY zachránil rodinné dědictví

28. 10. 2023
Příběhy klientů

Někdy se v realitním světě vyplatí nechat věci dozrát. Pan Václav, podnikatel z Pražských Měcholup, to poznal na vlastní kůži, když se ocitl ve složité finanční situaci.

Žije v prostorném domě s citovým přesahem, neboť jej postavil jeho otec. Zdravotní problémy a podnikatelsky náročné období pandemie však vedly k zadlužení, což pana Václava přivedlo k myšlence prodat svůj rodinný dům. I přes nabídky kupujících a lákavé částky stále váhal, doufaje, že se situace nějak vyřeší, aniž by přišel o otcovo dědictví.

MOOY mu nakonec nabídl řešení. Odkoupili jsme nemovitost, vyrovnali jeho dluhy a umožnili mu zůstat v domě jako nájemce s přijatelným nájemným. Tato dohoda pana Václava osvobodila, poskytla mu čas na rozhodnutí o dalším osudu domu a přinesla klid ohledně budoucnosti rodinného dědictví.

Nakonec se situace vyřešila tak, že se v rámci rodiny objevil majetek, který byl dostatečný k zachování nemovitosti v rodině. MOOY panu Václavovi v podstatě poskytl čas, který se nakonec ukázal jako klíčový pro záchranu rodinného dědictví.

Pokud se nacházíte v podobné situaci, napište nám na info@mooy.cz nebo vyplňte žádost zde. MOOY vám může pomoci překonat finanční bariéry a najít optimální řešení pro vás.

Doporučené články

1. 10. 2023

Řešení pro složité životní situace – JE MOOY 

Život nás neúprosně konfrontuje s nečekanými výzvami, ať už jde o finanční potíže spojené s hypotékou, kombinaci nepříznivých okolností nebo osobní změny, jako…

23. 10. 2023

Jak MOOY zachránil bydlení dvou generací Františkovy rodiny

Hypotéky, nejrůznější závazky, a náročné splátky spotřebitelských úvěrů. To vše může přivést rodinu k finančním problémům. I když se rodina poctivě snaží splácet…

9. 10. 2023

Díky MOOY nemusíte prodávat nemovitost rychle a nevýhodně!

Získejte peníze ihned a k tomu dostatek času hledat vhodného kupujícího! Potřebujete rychle získat peníze prodejem nemovitosti? Prodat rychle a výhodně je v aktuálním…