Poslechněte si podcast se spoluzakladatelem MOOY.

MOOY je překlenovací produkt, který vám pomůže překonat období, kdy nedostanete hypotéku – vysvětluje Marek Macura, spoluzakladatel MOOY v podcastu Tomáše Rusňáka, tzv. Hypotécast, který se zabývá hypotečním a realitním trhem.

Rent-to-own je inovativní koncept inspirující se zahraničím, který nabízí nový pohled na získání vlastního bydlení pro ty, kteří se potýkají s obtížemi se získáním tradiční hypotéky. Tato služba umožňuje klientům bydlet ve vybrané nemovitosti v nájmu a později ji odkoupit do svého vlastnictví. Zároveň však není jen pro ty, kteří nemají vlastní nemovitost; i ti, kteří již vlastní, mohou využít rent-to-own, například k řešení finančních potíží či optimalizaci svých investic.

Různorodost případů, které rent-to-own pokrývá, ukazuje jeho univerzální přínos pro různé skupiny lidí. Od rozvádějících se párů až po podnikatele či investory v realitách – tato služba je flexibilní a přizpůsobivá. To z ní činí zajímavou alternativu v oblasti bydlení, která nabízí možnost překonat různé finanční překážky spojené s vlastnictvím nemovitostí a přináší nové perspektivy při hledání cesty k vlastnímu bydlení.

Odkaz na podcast zde.

Doporučené články

Tomáš narazil na problém, kterému čelí řada živnostníků. Pracuje jako obchodní zástupce ve firmě, která prodává kancelářské vybavení, a ze...

Ve dvou se to lépe táhne, ale ani to někdy na získání hypotéky nestačí. Znáte pocit, když to máte někde...

Radim investoval většinu úspor do rozjezdu své firmy, která vyrábí reklamní předměty. Podnikání se daří a zakázky přibývají. S narozením...