Petra a její cesta ke klidnému prodeji

Představme si příběh Petry, majitelky moderního domu v Úvalech u Prahy. Petra měla na svůj dům hypotéku a časem se objevily i soukromé dluhy. Pracovní příležitost v Itálii způsobila, že se Petra rozhodla prodat dům a vyřešit všechny závazky. Očekávala, že dům prodá rychle za 15 milionů, což by jí umožnilo splatit dluhy a mít zbytkovou hotovost.

Realita byla složitější. Měsíční splátky hypotéky kolem 70 000 Kč byly pro potenciální zájemce nereálné. Petra byla pod velkým tlakem věřitelů, ale nabídky na dům se pohybovaly kolem 11 milionů, což bylo pro ni nepřijatelné.

Díky MOOY došlo k vyrovnání naléhavých dluhů, Petra se zbavila stresu a získala drahocenný čas. Nyní může prodávat svou nemovitost v klidu, čekat na ideálního kupce a dosáhnout spravedlivé ceny.

Nacházíte se v obdobné situaci? Napište nám na info@mooy.cz nebo vyplňte žádost zde. Pokusíme se pomoci také vám!

Doporučené články

Tomáš narazil na problém, kterému čelí řada živnostníků. Pracuje jako obchodní zástupce ve firmě, která prodává kancelářské vybavení, a ze...

Ve dvou se to lépe táhne, ale ani to někdy na získání hypotéky nestačí. Znáte pocit, když to máte někde...

Radim investoval většinu úspor do rozjezdu své firmy, která vyrábí reklamní předměty. Podnikání se daří a zakázky přibývají. S narozením...