Kdy se MOOY může hodit

V životě jsou situace, kdy je potřeba řešit otázku bydlení, ale ne všechny okolnosti jsou dokonalé. Umíme se na Vaši situaci podívat individuálně a posoudit, zda pro Vás je MOOY smysluplné řešení.

Bude MOOY

Když bydlení teprve hledáte

Nemám dost vlastních peněz

Máme dobré příjmy a něco už i našetřeno, ale není to pro banku dost. Chceme vyřešit bydlení hned a na hypotéku si naspořit co nejdříve.

Změnil(a) jsem práci a bance se nelíbí nový příjem

Ze zaměstnání jsem přešel na OSVČ. Mám klienty, zakázky ale pro banku nemám dost dlouhou historii. Chceme řešit bydlení teď a ne čekat další dva roky.

Podnikám a špatně se mi prokazují příjmy

Podnikám, daří se nám a finanční prostředky reinvestujeme do rozvoje firmy. Z pohledu banky si nevyplácím dost peněz pro sebe.

Jsme cizinci a banky nerozumí našim příjmům

Jsme cizinci, máme dobré příjmy, kterým ale banka nerozumí a nechce je akceptovat.

Potřebujeme se přestěhovat do většího

Jo, děti jsou radost. Bude nás víc a tím pádem potřebujeme větší bydlení. Jen ty ceny za větší bydlení jsou při dnešní hypotéce šílené. Potřebujeme se dostat na nižší měsíční náklady a za pár let to už utáhneme. Ale bydlet potřebujeme teď.

Chci nabídku

Je MOOY

Když už svou nemovitost máte a potřebujete řešit složitou situaci

Nestíháme splácet hypotéku

Sešlo se nám několik věcí a budeme mít problém s hypotékou. Díky novým sazbám na hypotéce platíme víc, než jsme chtěli, do toho nám vystřelily ceny energií, všechno je dražší a komplikuje se to i v práci. Chceme to řešit než bude pozdě.

Rozvádíme se a musíme to vyřešit

Řešíme rozvod, ale já chci v našem bytě či domě zůstat bydlet dál. Musíme se nějak vypořádat a vyplatit, pro mě je však problém řešit teď úvěr. Navíc, s bankou je to nadlouho a já to nechci protahovat.

Potřebuje vypořádat dědictví v rodině

Zdědili jsme nemovitost. Dědiců je nás více, ale já bych chtěla v bytě zůstat bydlet. Potřebuji vyplatit zbývající dědice, a to ideálně co nejdříve.

Stavíme a došly nám peníze

Bydlíme v bytě, ale máme rozestavěno. Ceny všeho vystřelily snad do nebe a nemáme dost peněz na dostavení. Do toho všechno trvá déle, než mělo. Musíme prodat byt, ale v tom ještě potřebujeme bydlet, než dostavíme dům a přestěhujeme se.

Chci nabídku

Může vás zajímat...

Kolik mi nabídnete za mou současnou nemovitost?

Konkrétní částky vždy závisí na dané nemovitosti, aktuálním stavu, lokalitě a dalších věcech. Abychom mohli poslat konkrétní nabídku, potřebujeme od Vás vyplnit základní informace.

Měl jsem historické problémy se splácením, vadí to?

Na věci se vždy díváme v kontextu. Každý procházíme složitým obdobím, a pokud jste někdy měli problém splácet úvěry, není to pro nás nutně diskvalifikační.