Kdy se MOOY může hodit

V životě jsou situace, kdy je potřeba řešit otázku bydlení, ale ne všechny okolnosti jsou dokonalé. Umíme se na Vaši situaci podívat individuálně a posoudit, zda pro Vás je MOOY smysluplné řešení.

Bude MOOY

Když bydlení teprve hledáte

Máme dobré příjmy a něco už i našetřeno, ale není to pro banku dost. Chceme vyřešit bydlení hned a na hypotéku si naspořit co nejdříve.

Ze zaměstnání jsem přešel na OSVČ. Mám klienty, zakázky ale pro banku nemám dost dlouhou historii. Chceme řešit bydlení teď a ne čekat další dva roky.

Podnikám, daří se nám a finanční prostředky reinvestujeme do rozvoje firmy. Z pohledu banky si nevyplácím dost peněz pro sebe.

Jsme cizinci, máme dobré příjmy, kterým ale banka nerozumí a nechce je akceptovat.

Jo, děti jsou radost. Bude nás víc a tím pádem potřebujeme větší bydlení. Jen ty ceny za větší bydlení jsou při dnešní hypotéce šílené. Potřebujeme se dostat na nižší měsíční náklady a za pár let to už utáhneme. Ale bydlet potřebujeme teď.

Je MOOY

Když už svou nemovitost máte a potřebujete řešit složitou situaci

Sešlo se nám několik věcí a budeme mít problém s hypotékou. Díky novým sazbám na hypotéce platíme víc, než jsme chtěli, do toho nám vystřelily ceny energií, všechno je dražší a komplikuje se to i v práci. Chceme to řešit než bude pozdě.

Řešíme rozvod, ale já chci v našem bytě či domě zůstat bydlet dál. Musíme se nějak vypořádat a vyplatit, pro mě je však problém řešit teď úvěr. Navíc, s bankou je to nadlouho a já to nechci protahovat.

Zdědili jsme nemovitost. Dědiců je nás více, ale já bych chtěla v bytě zůstat bydlet. Potřebuji vyplatit zbývající dědice, a to ideálně co nejdříve.

Bydlíme v bytě, ale máme rozestavěno. Ceny všeho vystřelily snad do nebe a nemáme dost peněz na dostavení. Do toho všechno trvá déle, než mělo. Musíme prodat byt, ale v tom ještě potřebujeme bydlet, než dostavíme dům a přestěhujeme se.

Může vás zajímat...

Konkrétní částky vždy závisí na dané nemovitosti, aktuálním stavu, lokalitě a dalších věcech. Abychom mohli poslat konkrétní nabídku, potřebujeme od Vás vyplnit základní informace.

Na věci se vždy díváme v kontextu. Každý procházíme složitým obdobím, a pokud jste někdy měli problém splácet úvěry, není to pro nás nutně diskvalifikační.